KONST / Litografier / Färglitografi 10313081
nr 1031 3081
Färglitografi
Ira Batalow, 283/300, signerad. motivet: 43x29
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:00:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)